Kim jesteśmy?

BLISKO 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY!

Zasadniczym profilem działalności przedsiębiorstwa są usługi projektowe i wykonawcze w zakresie elektroenergetyki i telekomunikacji.

   Istniejemy na rynku nieprzerwanie od roku 1993 i w tym czasie ciężką, rzetelną i efektywną pracą zdążyliśmy zapracować na szacunek i zaufanie wielu przedsiębiorstw krajowych oraz zagranicznych konsorcjów. W relacjach z naszymi kontrahentami zawsze jesteśmy gotowi do dialogu pozostając otwarci na wszelkie sugestie ze strony klienta, ponieważ naszym celem nadrzędnym jest jego zadowolenie. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wykonywać powierzone nam zadania z najwyższą starannością tak, aby owoce pracy przyniosły klientom i nam obopólne korzyści.

   Obecnie zatrudniamy ponad 100 pracowników: inżynierów, techników, pracowników fizycznych oraz biurowych. Wszyscy służyć będą Państwu swoim profesjonalizmem oraz zaangażowaniem.

Zapraszam do współpracy!


Wiesław Jędryszek – Prezes Zarządu (1993-2020)

Aleksandra Bonino – Prezes Zarządu (od 2020)

Co możemy zaoferować?

Doświadczony personel, który odbył odpowiednie szkolenia oraz posiada szereg uprawnienia. Każdy pracownik jest częścią zespołu, który dąży do 100% satysfakcji klienta.

Szukasz solidnej firmy z wieloletnim doświadczeniem?

Skontaktuj się z nami!