Rozpocznij prace w TELTOR-POL PÓŁNOC S.A.

Na chwile obecną nie prowadzimy rekrutacji. Przesłane CV będą rozpatrywane w przypadku najbliższej prowadzonej rekrutacji.

 

Zachęcamy do wysyłania CV na adres: teltor-pol@teltor-pol.pl

Aktualnie zatrudniamy:

  • Inżynierowie
  • Technicy
  • Pracownicy fizyczni

Klauzula informacyjna w procesie rekrutacji:

  • CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 1 miesiąca. Jeśli kandydat do pracy jest zainteresowany kolejnymi rekrutacjami to prosimy o dopisek „na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji” jak w poniższej klauzuli. Wówczas CV kandydatów jest przechowywane przez okres 12 miesięcy. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na dane stanowisko (w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji) prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Techniczne TELTOR-POL PÓŁNOC S.A. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Śnieżnej 1 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.